301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 12:33 Bu haber 129 kez okundu
 
Antalya’da polis ve asker için de alkışlı destek
Antalya’da sosyal medyadan başlatılan yeni bir akımla, sağlık çalışanlarının yanı sıra görevi başındaki polis ve askerlere de alkışlı destek verildi. Kimi Antalyalı balkonuna kurduğu ses sistemiyle, kimisi keman çalarak, kimisi de aracından korna sesiyle çağrıya destek verdi, bazı vatandaşlar da ‘Korona virüsünden kurtulma dileğiyle’ diyerek gökyüzüne dilek balonunu saldı
VİDEO HABER Haberi
Antalya’da polis ve asker için de alkışlı destek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın 3 gün boyunca sağlık çalışanlarına alkışlı destek yapılması çağrısında bulunmasının ardından 81 ilde başlatılan alkışlı destek 5. gününde de devam etti. Antalya’da ise 280 bini aşkın kişinin takip ettiği ‘Antalya Hakkında’ adlı sosyal medya hesabından, sağlık çalışanlarının yanı sıra polis  ve askerler için de destek çağrısında bulunuldu. Çağrıya uyan binlerce Antalyalı saatler 21.00’e geldiğinde pencerelere çıkarak alkış tuttu, yoldan araçlarıyla geçenler de korna çalarak destek verdi. O anları telefonlarıyla kaydeden kent sakinleri, yine sosyal medya hesaplarından o anları 'polis ve askerlerimiz için' hastagıyla paylaştı.  

 
 

DJ yine balkondan sokakları inletti 
 

Bir önceki gün balkonuna ses sistemi kurarak müziği son ses açan Mehmet Çınar isimli DJ, bugün de balkonundan çaldığı müziklerle Antalya sokaklarını adeta inletti. Çınar, bu akşam alkış eşliğinde “Ölürüm Türkiye’m” adlı şarkıyı çaldı. 
 
 

Dilek balonu saldılar 
 

Kentte gün ilerledikçe artan alkışlı desteğin 5. gününde, bir genç keman çalarak, bir tramvaydaki vatman da siren çalarak destek verdi. Bir başka vatandaş ise evinin balkonundan "Korona virüsünden kurtulma dileğiyle" diyerek gökyüzüne dilek balonunu saldı. 
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Antalya’da, polis, ve, asker, için, de, alkışlı, destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı