301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 14:30 Bu haber 98 kez okundu
 
Antalya’dan tam destek
Antalyalılar üçüncü günde de balkon ve camlara çıkarak saat 21.00’de sağlık çalışanlarını alkışladı. Yolda olanlar ise camlardaki vatandaşa korna sesleriyle eşlik etti
Gündem Haberi
Antalya’dan tam destek

Yeni tip koronavirüs (covid-19) nedeniyle çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren sağlık çalışanları için saat 21.00’de alkışlarla destek isteyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın çağrısı Antalya’da tam anlamıyla karşılığını buldu. 

 

Üç gün boyunca saat 21.00’de camlara ve balkonlara çıkan vatandaş sokakları alkış sesleriyle inletti. Bazı evler ışıklarını yakıp söndürerek güzel görüntülere neden oldu. Trafikte olan Antalyalılar ise bu korna sesleriyle eşlik etti. Dokuma’da oturan vatandaşlar balkonlarını Türk Bayraklarıyla donattı. Ayrıca Antalya’nın en işlek caddelerinden biri olan Şarampol’de ise bir grup genç meşaleler yakarak dikkat çekti. Antalyalılar, Koronavirüse karşı hastanelerde ve polikliniklerde özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarını alkışladı. Bazı sağlık çalışanları sosyal medya üzerinden alkışlar karşısında çok motive olduklarını aktardı.

 

Hazel Berkalp Altaş

 

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Antalya’dan, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı