Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 14:37 Bu haber 714 kez okundu
 
Antalyaspor’da telekonferans sistemli antrenmanlar başladı
Antalyasporlu futbolcular, koronavirüs salgını sebebiyle Süper Lig'e verilen arada formlarını kaybetmemek için ilk antrenmanlarını bugün telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdi
Spor Haberi
Antalyaspor’da telekonferans sistemli antrenmanlar başladı

Antalyaspor, koronavirüs tedbirleri nedeniyle ertelenen Süper Lig’e rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktör Tamer Tuna’nın belirlediği program çerçevesinde oyuncular bugün uzaktan da olsa bir araya geldi ve ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Telekonferans sistemiyle yapılan idman, Tuna ve yardımcılarının denetiminde gerçekleştirildi.  
 
 

Farklı yerlerde bir araya geldiler 
 

Futbolcular evlerinden aynı anda sisteme bağlanarak kulüp tarafından kendilerine ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarla birlikte çalışmaya katıldı. Antalya’da bulunan oyuncular evlerinden, Brezilya’da bulunan Charles, Antalya dışında olan Hakan (Sakarya), Eren (Bursa), Ferhat (Çanakkale), Yekta (İzmir) ve Veysel de (İstanbul) ikamet ettikleri yerden antrenmana dahil oldu. 
 
 

Sistem devam edecek 
 

Toplum sağlığı için ‘Evde kal’ kampanyası çerçevesinde antrenmanlarını online olarak sürdüren FTA Antalyaspor, saat 16.00’da aynı anda sisteme bağlanarak birlikte çalışma şansı buldu ve teknik ekip tarafından eş zamanlı olarak yakından takip edildi. Antalyaspor’da antrenmanların bir süre bu şekilde devam edeceği, liglerin başlama tarihi açıklanana ve koronavirüs tehdidi geçene kadar sistemin sürdürüleceği ifade edildi. 
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Antalyaspor’da, telekonferans, sistemli, antrenmanlar, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı