301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 11:23 Bu haber 195 kez okundu
 
Bahşi, doğalgaz sözünü hatırlattı
İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Antalya’nın belirli ilçelerini kapsayan doğalgaz etüt çalışmalarında somut bir adım atılmadığını belirterek Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e doğalgaz yatırımının neden durduğuna dair soru önergesi sundu
Siyaset Haberi
Bahşi, doğalgaz sözünü hatırlattı

Antalya’nın Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Elmalı, Kumluca ve Kemer ilçelerine doğalgaz getirilmesini kapsayan doğalgaz etüt çalışmalarının başladığını ancak henüz somut bir adımın atılmadığını aktaran İYİ Parti Milletvekili Feridun Bahşi, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e yazılı olarak cevaplandırması üzere soru önergesinde bulundu.

 

SÖZ VERİLEN YATIRIMI HATIRLATTI

 

Diğer enerji kaynaklarına göre çok daha uygun fiyata kullanılan doğalgazın turizm ve tarım sektörlerindeki maliyetleri aşağıya çekecek olmasından dolayı önemli bir yatırım olduğunu belirten Bahşi, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e cevaplandırması üzere şu soruları iletti: “Elmalı, Kumluca, Kemer, Manavgat, Alanya ve Gazipaşa için söz verdiğiniz doğalgaz etüt çalışmaları ne aşamadadır? Söz verilen yatırım neden durmuştur? Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur, Korkuteli ve Kumluca gelecek olan doğalgaz yatırımını ekonomik kriz mi vurdu?”

 

Halil Büyükayhan

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Bahşi,, doğalgaz, sözünü, hatırlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı