301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 12:55 Bu haber 3446 kez okundu
 
Barış Ayan Muratpaşa adaylığını açıkladı
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Barış Ayan, daha iyi bir gelecek için çalışan herkesin siyasette etkin rol alacağı güçlü bir örgütü inşa edeceklerini belirterek birlik mesajı verdi.
Siyaset Haberi
Barış Ayan Muratpaşa adaylığını açıkladı

İYİ Parti Muratpaşa Başkan Yardımcısı Barış Ayan, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer’i ziyaret ederek, Muratpaşa ilçe başkanlığı başvurusunda bulundu. Parti kurulduğu günden bu güne kadar teşkilatta olduğunu söyleyen Ayan, eksikliklerin giderilmesi için, Muratpaşa’nın daha büyük projelere imza atması için aday olduğunu açıkladı.

“ÇÖZÜMÜ BİLİYORUZ”

Belediye seçimlerinde yüzde 17 olan oy oranımız, daha çok çalışmakla yüzde 35’e çıkabilir. Bunun için gecemizi gündüzümüze katacağız Genel Başkanımız Merak Akşener’in de dediği gibi çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız” dedi. Seçim hazırlıklarına çok uzun zaman önceden başladığını aktaran Ayan, “4 aydır seçim çalışmaları yapıyoruz. 55 Muhtarımızı ziyaret ettik. Muratpaşa’daki mahallelerimizin sorunlarını dinledik. Esnafı, yaşlıları ve gençleri kucakladık. Yapılması gerekenleri farkındayız, sorunları biliyoruz” diyerek Muratpaşa’yı Antalya’nın gözbebeği yapacağını aktardı.

ÇAĞRIDA BULUNDU

Kayıtlı 500 üyeden omuz omuza çalışacak, yılmayacak, yorulmayacak tüm üyeleri hiçbir ayırım yapmadan yönetimime, divan kuruluma almaya hazır olduğunu söyleyen Ayan, “Evde oturan annelerimiz, kahvede oturan büyüklerimiz, işçilerimiz, işverenlerimiz, gençlerimiz daha iyi bir Muratpaşa için İYİ Parti Muratpaşa teşkilatında toplanalım. Beraber yürüyelim. Beraber proje yapalım” diyerek vatandaşa çağrıda bulundu. Hazel Berkalp Altaş

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Barış, Ayan, Muratpaşa, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı