301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 16:12 Bu haber 143 kez okundu
 
Esnafa hijyen çağrısı
Başkan Geyikçi, ilçe genelindeki işletmelerin hem farkındalık oluşturmak hem de hijyeni sağlamak adına işyerlerini haftada 2 gün aynı saatte temizlemesini önerdi
Gündem Haberi
Esnafa hijyen çağrısı

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, korona virüsü ile mücadelede sosyal mesafenin ve temasın yanı sıra hijyenin de önemine değindi. Başkan Geyikçi, Belediye olarak bu çerçevede gerekli çalışmaları gerçekleştirdiklerini, gerçekleştirmeye de devam edeceklerini bildirdi. Halkın zorunda kalmadıkça sokağa çıkmamasını, evde kalmasını ve uzmanların talimatlarını yerine getirmesini isteyen Başkan Geyikçi, Finike esnafına da bir çağrıda bulundu.

 

Başkan Geyikçi, “İlçe genelinde işletmesi bulunan esnaflarımızın hem farkındalık oluşturmasını hem de işyerlerinin hijyenini sağlamasını diliyoruz. Bu çerçevede esnaflarımızın haftada 2 defa aynı saatte işyerlerini temizlemesi yönünde bir kampanya başlatmalarını arzuluyoruz. Örnek verecek olursak Pazartesi ve Perşembe günleri saat 12.00 ila 13.00 saatleri arasında işyerlerini hep birlikte ve aynı anda temizleyebilirler” diye konuştu.

 

Bunun bir zorunluluktan ziyade korona virüsüne karşı farkındalık oluşturmak için çalışma olmasını öneren Başkan Geyikçi, “Bu zor günler elbette geride kalacak. Bu çerçevede dikkatli olmalıyız ve kurallara, talimatlara riayet etmeliyiz. Finike olarak bu süreçte toplumumuza örnek olmalıyız. Tüm esnafımızın haftada iki gün aynı saatte işyerlerini temizleme kampanyasına uyacaklarını temenni ediyorum” dedi.
 

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Esnafa, hijyen, çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı