Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 13:03 Bu haber 781 kez okundu
 
Feyzet, artık Muratpaşa'da
ANTALYA'da 12 yıl önce Uncalı'ya ilk şubesini açarak turistik kentteki birçok ünlü restoranın et ihtiyacını karşılayan Feyzet, Muratpaşa'da şube açtı.
Siyaset Haberi
Feyzet, artık Muratpaşa'da

 

Feyzet sahibi Mehmet Demirdelen, Lara'daki şubeyi Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Abdullah Erdoğan ile birlikte ortak hayata geçirdi. İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren Feyzet Showroom için iki kez kurdele kesildi. İlk kurdeleyi, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile Muratpaşa Belediyesi'nin eski başkanı Süleyman Evcilmen kesti. Açılışa geç kalan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise ikinci kurdeleyi keserek mağazayı dolaştı.


 

Metin Kasapoğlu Caddesi üzerinde hizmete giren Feyzet Showroom'un ortakları Mehmet Demirdelen ve Abdullah Erdoğan, misafirleriyle tek tek ilgilendi. Adlıhan Dere, Muhittin Böcek ve Süleyman Evcilmen, Memorial Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, TEB Bölge Müdürü İbrahim Savaş, 7 Mehmet sahibi Mehmet Akdağ ile Vahap Usta Et Restaurant sahibi Vahap Yüce ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta misafirlere mangalda yapılan özel etlerden ikram edildi.


 

Kurdele kesiminin ardından mağazayı gezenler etlere tam not verdi. Açılışın onur konukları arasında bulunan Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, barbekü başına geçerek et pişirdi. Pişirdiği eti Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e ikram eden Özdoğan, tam not aldı.

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Feyzet,, artık, Muratpaşa'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı