Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 14:33 Bu haber 670 kez okundu
 
FTA Antalyaspor’dan ‘evde kal’ mesajı
FTA Antalyaspor resmi sosyal medya hesaplarından koronavirüse dikkat çekerek farkındalık yaratmak için Sağlık Bakanlığı’nca yapılan ‘evde kal’ çağrısına yerli futbolcularıyla destek verdi
Spor Haberi
FTA Antalyaspor’dan ‘evde kal’ mesajı

Küresel salgın olan koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan ‘evde kal’ çağrıları spor, sanat ve siyaset camiasında ses bulmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı’nın tedbir ve uyarıları ile birlikte sık sık dile getirilen ‘evde kal’ çağrısına FTA Antalyaspor’un yerli futbolcuları da katıldı. Kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan video ile Doğukan Sinik, Veysel Sarı, Ferhat Kaplan, Yekta Kurtuluş, Eren Albayrak ve Hakan Özmert tüm Türkiye’ye ‘evde kal’ çağrısında bulundu.

 

Doğukan Sinik yapmış olduğu paylaşımda “Koronavirüsü yenmemizin tek yolu var. Ellerimizi bol bol yıkayalım. Temizliğimize dikkat edelim. Bu virüsü yenelim. EvdeKal Türkiye” dedi. Veysel Sarı da “Koronavirüs ile mücadele eden sağlık görevlilerimize evde kalarak destek verelim. EvdeKal Türkiye” ifadelerini kullandı. Ferhat Kaplan “Daha sağlıklı bir mücadeleyi sürdürmek için EvdeKal Türkiye” paylaşımında bulundu. Virüsü yenmenin tek yolunun takım oyunu olduğunu söyleyen Yekta Kurtuluş “Hepimiz bir takım olalım. Evde kalıp sağlıklı günlere kavuşalım. EvdeKal.” dedi. Eren Albayrak da birlik mesajı vererek “Birlikte sevinip, birlikte kutlayacağımız daha güzel günler için şimdi EvdeKal Türkiye” ifadesini kullandı. Herkesi üzerine düşen kuralları uygulamaya davet eden Hakan Özmert, “Ellerimizi sık sık yıkayalım, sosyal mesafemizi koruyalım. EvdeKal Türkiye” paylaşımında bulundu.

 

Halil Büyükayhan

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: FTA, Antalyaspor’dan, ‘evde, kal’, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı