301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 17:50 Bu haber 227 kez okundu
 
Gelecek Partisi ‘Demir’ ile devam
Gelecek Partisi Antalya 1’inci Olağan İl Kongresi Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleştirildi. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun video konferans yoluyla katılım gösterdiği kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Beytullah Demir 100 oy alarak yeniden il başkanlığına seçildi
Siyaset Haberi
Gelecek Partisi ‘Demir’ ile devam

Pek çok partilinin ve vatandaşın katılım gösterdiği kongre sonrası konuşan Başkan Beytullah Demir, yaşadığı zorluklara karşın yanında olan tüm destekçilerine teşekkürlerini iletti. Görevi başında bulunduğu 7 aylık sürede pandemiye rağmen 8 ilçeyi tek tek gezerek kongre yaptıklarını ve sonuç olarak il kongresini gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Demir, Genel Başkan Davutoğlu’na vermiş olduğu sözü yerine getirmenin haklı gururu içerisinde olduğunu aktardı.

 

 

“ZORLUKLAR ÇEKTİM”

 

Bu süreçte zorluklar çektiğini ve yıldırılmaya çalışıldığını söyleyen Demir, “Yanımda olan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, ilçe başkanı arkadaşlarım, il gençlik kollarımız, kadın kollarımız olmak üzere partimizin her kademesinde görev alan tüm dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

 

“ANTALYA’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

 

Antalya’nın 19 ilçesi ve 914 mahallesinde çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Demir, “Tüm vatandaşlarımıza sayın genel başkanımızın selamlarını ve partimizin yapacağı hizmetleri anlatarak partimizi Antalya’da 1’inci parti yapma yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

 

“MÜCADELEMİZ SÜRECEK”

 

İhanetlere rağmen yılmadan yollarına devam ettiklerini ifade eden Demir, “Beka meselesi deyip deyip ülkemizi geren ancak yine ülkemizin bekasına kast edenler ile beraber hareket edenler ile ülkenin her yerine yollar yaptık deyip ülkemizin ekonomisini, siyasetini ve toplumsal huzurunu yoldan çıkaranlarla kim olurlarsa olsunlar mücadelemiz sonuna kadar sürecektir. 7 aylık sürecin sonunda çalışmalarımızın takdiri olan Gelecek Partisi Antalya il Kongresinde beraberiz. Gerek 7 aylık süreçte bizim ile yola çıkan gerekse kongre sürecimizden sonra bizim ile yola devam edecek olan teşkilat üyeleri yol arkadaşlarıma sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyor, kongremizin vatana millete ve bizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Halil BÜYÜKAYHAN

 

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Gelecek, Partisi, ‘Demir’, ile, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı