301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 16:10 Bu haber 647 kez okundu
 
İYİ Parti İl Başkanı Temizer: Zaferden şüphemiz yok!
İYİ Partililer, Antalya’da bir araya gelerek Barış Pınarı Harekatı’na dualarda destek oldu. İl Başkanı Yavuz Temizer, Mehmetçik bir yerde tetik düşürüyorsa önü, arkası kurcalanmaz. Zaferden tabi ki şüphemiz yoktur” dedi
Siyaset Haberi
İYİ Parti İl Başkanı Temizer: Zaferden şüphemiz yok!

İYİ Parti İl Başkanlığı önünde toplanan partililer, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Fırat'ın doğusuna yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na dualar ederek destek oldu. TSK Türkiye'nin güneyinde Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarıyla kazanılan sınır ötesi başarıların ardından, şimdi de Fırat'ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatı başlatıldı.Harekatın başladığı günün akşamında parti binasında toplanan ve dev Türk bayrağı asıp, fetih suresi okuyarak Mehmetçiğin yanında olduklarını gösteren partililer, bu harekatın zaferle sonuçlanacağından şüphe duymadıklarını söylediler.

 

“ÖNÜ ARKASI KURCALANMAZ”

 

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer, harekatın bir yıl önce gündeme geldiğini ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, hükümete destek olduğunu hatırlattı. Temizer, “Fırat’ın doğusu batısı demeden, nerede bir terör yuvası varsa yerle bir edilsin. Tarih şahittir ki, Mehmetçiğin postalının değdiği yerde gül biter.Mehmetçik bir yerde tetik düşürüyorsa önü arkası kurcalanmaz. Türkiye’yi terör çemberine alma çabaları beyhudedir. Türk ordusu, yaşadığı bütün kumpaslara rağmen en zor harekatların üstesinden gelecek kabiliyettedir. Zaferle ilgili tabi ki hiçbir şüphemiz yoktur” dedi.

 

“AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN”

 

Tek dualarının Mehmetçiğin ayağına taş değmemesi olduğuna dikkat çeken Temizer, “Attıkları boşa gitmesin. Türk ordusu binlerce yıldır zalimlerin korkusu, mazlumların hamisidir. İmanımız ve inancımız tamdır. Kahramanlarımızı Allah’a emanet ediyor, Türk milleti olarak terör yuvalarına ay yıldızlı al bayrağın asıldığı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.Varlığımız Türk varlığına armağan olsun” ifadelerine yer verdi.

 

Hazel Berkalp Altaş

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Başkanı, Temizer:, Zaferden, şüphemiz, yok!,
Yorumlar
Haber Yazılımı