Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Ocak 2019 - Pazar 12:57 Bu haber 504 kez okundu
 
Kepez çocukların kalbine dokunuyor
SOSYAL belediyecilik alanında örnek projelere imza atan Kepez Belediyesi, 2018 yılında gerçekleştirdiği birçok proje ile çocuk ve gençlerin kalbine dokundu.
Yaşam Haberi
Kepez çocukların kalbine dokunuyor

Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında önemli projeler ortaya koyuyor. Birçok proje ile çocuk ve gençlerin kalbine dokunan Kepez Belediyesi, eğitim ve öğretim dönemlerinde de çocukları yaşadıkları ilçeyi tanımalarını sağlayan eğlenceli gezi etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 'Şehrimi Tanımak İstiyorum Projesi' kapsamında 935, 'Çalıştım Başardım Projesi' kapsamında 315 başarılı çocuk ve 135 yetim çocuk Kepez'i gezme ve tanıma imkanı buldu.


Eğitim ve öğretim yılı boyunca düzenlenen geziler ile 8 bin 229 öğrenci de trafik eğitim parkında trafik kuralları, bilinçli sürücü ve bilinçli yaya konularında uygulamalı eğitimler aldı. Kültür ve sanatın adresi olan Kepez, yıl boyunca da ilçedeki okullardaki tüm öğrencileri beyaz perde ile buluşturdu. 2018 yılında 4 bin 600 Kepezli öğrenci, arkadaşları ile birlikte sinemaya giderek keyifli bir gün geçirirken, 450 öğrenci de robotik kodlama atölyesini gezme şansını yakaladı.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Kepez, çocukların, kalbine, dokunuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı