Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 12:13 Bu haber 1067 kez okundu
 
Kübra Kick Boks’ta Türkiye 2.si
Kübra Ceyda Akçay, Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 28 kilo ‘Point Fighting’ branşında Türkiye 2.si oldu.Başarılı sporcu Akçay Turnuvaya Envar Okulları adına katıldı.
Spor Haberi
Kübra Kick Boks’ta Türkiye 2.si

Türkiye Kick Boks Federasyonu Antalya'da Türkiye Açık Kick Boks TurnuvasI   düzenledi. Turnuvada Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlkokulu  4. sınıf öğrencisi  Kübra Ceyda Akçay, Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 28 kilo ‘Point Fighting’ branşında Türkiye 2.si oldu.Envar Okulları İlk ve Ortaokul Müdürü Yüksel Arslan tarafından sporcu öğrenci Kübra Ceyda Akçay’a, göstermiş olduğu başarıdan dolayı plaket ve başarı belgesi verildi.

DÖRT DÖRTLÜ EĞİTİM MODELİ

Ödül töreninde konuşan Okul Müdürü Yüksel, “dört dörtlük Eğitim Modelimizle öğrencilerimizin sadece akademik değil yabacı dil, bilim, kültür-sanat çalışmaları ve sportif başarılarıyla da ön plana çıkmalarını destekliyor; vatanımıza-milletimize yararlı, ahlaki yönü kuvvetli, çalışkan ve çok yönlü bireyler olmaları için azami gayret ve çabayı gösteriyoruz. Envar Okulları olarak göstermiş olduğu başarıyla bizleri gururlandıran öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi. HABER MERKEZİ

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Kübra, Kick, Boks’ta, Türkiye, 2.si, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı