301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 11:10 Bu haber 1715 kez okundu
 
MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dinçer istifa etti
2015 yılından beri MHP Antalya Kadın Kolları Başkanlığı görevini üstlenen Yıldız Aslıhan Dinçer, sosyal medyada açıklamadığı veda yazısı ile görevinden ayrıldığını duyurdu. Dinçer, “Ömrümün sonuna kadar ülkücü tavır ve duruşla devletime ve davama hizmet etmeye devam edeceğim” dedi
Siyaset Haberi
MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dinçer istifa etti

MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinden ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyuran Yıldız Aslıhan Dinçer, veda mesajı yayınladı. Dinçer yaptığı açıklamada, “Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz ülkücü harekete ve Antalya’mıza hizmet etmek için 7 Mart 2015 tarihinde başladığım MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimden, genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi ve Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörümüz Nevin Taşlıçay hanımefendiden müsaade isteyerek ayrılmış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

Dinçer açıklamasını şu şekilde noktaladı; “Şerefimizle teslim aldığımız sancağı şerefimizle teslim etmeyi bizlere nasip eden yüce yaradana sonsuz şükürler olsun. Görev yaptığımız süre boyunca bizlere hep destek olan sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi ve kıymetli Kadın Kolları Koordinatörümüz Nevin Taşlıçay hanımefendi başta olmak üzere beraber görev yaptığımız kadın kollarımızın kıymetli il yöneticilerine, ilçe kadın kolları başkanları ve yöneticilerine, il başkanımız ve il yöneticilerimize, ilçe başkanlarımız ve yöneticilerine, ülkü ocakları başkanlarına ve ülkü ocaklı kardeşlerime, her türlü zorluğa ve fitneye karşı dik duran cefakar asenalarımıza ve her zaman yanımda olan aileme yürekten teşekkürler. Allah’ın izniyle ömrümün sonuna kadar ülkücü tavır ve duruşla devletime, millettime ve davama hizmet etmeye devam edeceğim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde, bilge lider Devlet Bahçeli’nin emrindeyim.”

 

Hazel Berkalp Altaş

Kaynak: Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: MHP, İl, Kadın, Kolları, Başkanı, Dinçer, istifa, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı