301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 11:16 Bu haber 642 kez okundu
 
OFM Hastanesi sporda da fark yarattı
Özel OFM Hastanesi, Antalya'da Futbol, Güreş ve Satranç Branşlarında faaliyet gösteren Antalya Sağlık Spor'a 2019-2020 sezonunda ana sponsor oldu
Spor Haberi
OFM Hastanesi sporda da fark yarattı

Özel OFM Hastanesi, Antalya'da Futbol, Güreş ve Satranç Branşlarında faaliyet gösteren Antalya Sağlık Spor'a 2019-2020 sezonunda anasponsor oldu. Toplantıda konuşan Özel OFM Antalya Hastanesi Başhekimi Dr. Cem Mutlu, sporun önemine dikkat çekti. Mutlu, “Günlük yapılan egzersizler sağlık açısından çok kıymetlidir. Son yapılan araştırmalarda, kas kütlesinin arttırılması gerektiği ortaya konuluyor. Bu nedenle bir spora destek olmak bizim için çok önemlidir” dedi. Üç ayrı branşta faaliyet gösterdiklerini belirten Antalya Sağlıkspor Kulübü Genel Koordinatörü Arif Oktaroğlu ise, “Antalya ilimizde Sağlık hizmeti veren Özel OFM Antalya Hastanesi başhekimi Dr. Cem Mutlu ve İşletme Müdürü Sn. Ahmet Mençi’ye birçok sosyal alanda olduğu gibi, spor kulübümüze de sponsor olarak verecekleri destekten ötürü kurumum adına teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.

Her zaman spor ve sporcunun dostu olan Özel OFM Antalya Hastanesi olarak, İl Sağlık Müdürlüğümüz takımı, Antalya Amatör Kümede mücadele eden, sağlık camiamızı temsil eden Antalya SağlıkSpor Kulübüne sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Özel OFM Hastanesi İşletme Müdürü Ahmet Mençi, “Ayrıca gençlerimizin spor yapmasına vesile olduğumuz için de mutluyuz. Antalya SağlıkSporun başarılı bir kulüp olduğunu biliyoruz. Bizim için spor karşılaşmalarındaki sonuçlardan ziyade; gençlerimizi sokak ve kahve köşelerinden, sigara, alkol, uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan kurtularak sağlıklı yaşamaları için spor yapmalarına vesile olabiliyorsak bizim için gerçek başarı ve mutluluk budur. Sporcu sağlığının çok önemli olduğun bildiğimiz için, amatör/profesyonel tüm kulüplerin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diyerek Antalya Sağlıkspor Kulübüne başarılar diledi.

Toplantının sonunda protokol imzalandı. Ardından  AntalyaSağlıkspor Kulübü Genel Koordinatörü Arif Oktaroğlutarafından Özel OFM Antalya Hastanesi Başhekimi Dr. Cem Mutlu ve İşletme Müdürü Ahmet Mençi’ye forma hediye edildi.

 

Hazel Berkalp Altaş

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: OFM, Hastanesi, sporda, da, fark, yarattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı