301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 10:42 Bu haber 1012 kez okundu
 
Velilerin "Müdürümüzü geri istiyoruz" eylemi
Manavgat'ta bulunan Öger ilköğretim Okulu Müdürü Saim Yiğen'in Beşkonak'a tayin edilmesi üzerine veriler eylem yaptı. Öğrenci velileri, Yiğen’in görevine iade edilmesi için Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit'i ziyaret etti.
VİDEO HABER Haberi
Velilerin

Manavgat Öger İlköğretim okulu bahçesinde toplandıktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ardından Manavgat Kaymakamlığı'na geçen öğrenci velileri, "Biz müdürümüzün arkasındayız” mesajı verdi. 

 

Okul müdürü Saim Yiğen'in görevden alındığı haberinin yayılmasının ardından sabah çocuklarıyla birlikte okula gelen yüzlerce öğrenci velisi, okul bahçesinde açıklama yaptıktan sonra önce Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ardından da Manavgat Kaymakamlığına gitti. 
 

Kaymakam ile görüştükten sonra bahçedeki kalabalığa durumu aktaran temsilciler, "Bir soruşturma sebebiyle görevden alındığı iddia ediliyor. Soruşturma yapılacaksa yapılsın ama soruşturma yapılana kadar biz müdürümüzü görevinin başında istiyoruz dedik. Şimdi biz dilekçe yazacağız. Altına da imzaları atıp Kaymakamlığa vereceğiz" diye konuştu. 
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Velilerin, "Müdürümüzü, geri, istiyoruz", eylemi, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı