301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 12:44 Bu yazı 185 kez okundu
 
Antalya’nın lezzeti
Hatice SUNER
 
 

Günümüzde sosyal medya, tanıtım ve reklam konusunda oldukça yaygın kullanılıyor. Birçok işletme, bu durumu kendi lehine kullanarak başarılı bir şekilde yol alıyor. Bizler de onları bu platformumda görüp takip edebiliyoruz. Bizler için de bilmediğimiz işletmeleri keşfetmek, öğrenmek ve bilgi edinmek adına olabildiğince büyük bir kolaylık sosyal medya.

 

Son zamanlarda sosyal medyayı iyi kullanan bir işletmeden bahsetmek istiyorum size. Tüm sosyal medya paylaşımlarında samimi ve sıcak bir şekilde karşılıyorlar takipçilerini. ‘Günaydın güzel insanlar.’‘İyi akşamlar iyi insanlar.’ cümleleriyle sevgi dili kullanarak ısıtıyorlar içimizi.

 

Tabii ki samimiyeti ve sıcaklığı sadece sosyal medyada kalmıyor. İşletmeye gittiğimizde bu durumu daha net yaşatıyorlar misafirlerine. Eski Lara Yolu’nda Akdeniz’in sonsuz manzarası eşliğinde mükemmel lezzetlerle sizi büyüleyen bu mekanın huzur ve kalite dolu olduğunu içeri girer girmez anlıyorsunuz.

 

İşletmenin adını duyduğunuzda birçoğunuzun ‘ben gitmiştim’ ya da ‘biliyorum orayı’ diyeceğine eminim. ‘BALIKÇI İSA’ evet, lezzetiyle kalitesi ve nezih mekanıyla hafızalarda yer edinen bir lezzet. Birçok Antalyalı'nın tercih ettiği ve misafirlerini ağırlamak için doğru bulduğu bir işletme. Lezzetini yılların vermiş olduğu tecrübeyle kanıtlamış, yenilikçi yapısıyla Balıkçı İsa, Antalya’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Bir defa gittikten sonra,  o enfes lezzet, o güzel manzara ve sıcak samimi personele geçireceğin kaliteli zamanın ardından mekanın müdavimi olup sürekli gideceğinize eminim.

 

Yılların tecrübesiyle kendine has prensipleriyle, misafir ettiği her kişiyle tek tek ilgilenen işletme sahibi İsa Ekici, güler yüzü ve samimiyetiyle ‘iyiki buradayım’ dedirten bir işletmeci. İşletmesinin A’dan Z’ye her şeyi ile birebir ilgilenerek misafirlerini memnun etmeyi çok iyi biliyor. Ayrıca kendisi tam anlamıyla Antalya’ya aşık biri.

 

Balıkçı İsa, Türkiye genelinde yapılan 2019 Favori Lezzetler Yarışması’nda Antalya’yı temsil eden lezzetlerden birisi. Birçok ünlü şef ve jüri tarafından organize edilen bu yarışma sadece Balıkçı İsa veya katılan diğer işletmeler için değil, Antalya’nın tanıtımı için de çok önemli. Daha önce Balıkçı İsa’ya gitmiş ve o mükemmel tadı bilen biri olarak bunu samimiyetle söylemeliyim ki yarışmada, rakiplerini zorlayan isimlerinden biri olacaktır.

 

Umarım güzel haberler alacağız. Her yeni güne güzelliklerle başlamanız dileklerimle. Hoşça kalın…

 
Etiketler: Antalya’nın, lezzeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı